Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Claymore tanıtım

+3
TeMaRi
ANES
Calintz
7 posters
YazarMesaj
Calintz
Akademy Students
Akademy Students
Calintz

Claymore tanıtım Empty
MesajKonu: Claymore tanıtım   Claymore tanıtım Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 10:01 pm

Claymore tanıtım Claymore_001

İnsanları avlayan ve onların arasında kılık değiştirerek yaşayan Yoma adlı canavarların olduğu bir dünyada, insanlığın tek umudu Claymorelar olarak bilinen yeni bir savaşçı türüdür. Claymorelar; gümüş rengi gözleri olan ve gizemli bir organizasyon tarafından bu yaratıkları yok etmek için yarı-canavara dönüştürülmüş kızlardır. Ama bu doğaüstü güçlerini bir Claymore ne kadar kullanırsa, insan yanını sonsuza kadar kaybetmeye de o kadar yaklaşır…

Yorumum:
Favori animelerimin arasına 6-7 ay önce girmeyi başarmış,eşsiz animelerden bir tanesidir..Raki'nin çığlıkları bana herzaman Naruto'yu anımsatmıştır.Favori karakterlerim Teresa ve Miria güzellikleriyle beni büyüleyip anime karakterlerine aşık olunabildiğini bana farkettirmiştir:D..Animesinin bitimini sevmedim ve ikinci sezon başlar diye düşünürken başlamayacağını öğrendiğimde yıkılmıştı tüm hayallerim.İleriki zamanlarda mangasına başlamayı düşünüyorum..

Kan,aksiyon,orjinallik ve dramı içinde bulunduran bir anime istiyorsanız sizi tatmin edebilcek sürükleyici bir animedir Claymore..

Claymore tanıtım Claymore
Claymore tanıtım Claymore26
ANES
Chuunin
Chuunin
ANES

Claymore tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Claymore tanıtım   Claymore tanıtım Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 10:15 pm

abi buda kılıç dövüş yaratık hesabı birşey dimi az anlatırmısn izlediysen
http://bloodofanime.forumup.com
TeMaRi
Genin
Genin
TeMaRi

Claymore tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Claymore tanıtım   Claymore tanıtım Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 10:16 pm

Bence konusunu Calintz de biliyodur ama bence 1c süper biliyo hastası olmuş kız artık
Calintz
Akademy Students
Akademy Students
Calintz

Claymore tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Claymore tanıtım   Claymore tanıtım Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 10:42 pm

ANES demiş ki:
abi buda kılıç dövüş yaratık hesabı birşey dimi az anlatırmısn izlediysen

Tanıtım kesmedi heralde seni..Konu yazıyor,hangi öğeleri barındırdığı yazıyor daha nesini anlatayım..Sen bana güven indir izle,güzel bişey olmasa tanıtmazdım..
TeMaRi
Genin
Genin
TeMaRi

Claymore tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Claymore tanıtım   Claymore tanıtım Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 10:48 pm

Evet yaa vakit bulduğumda izliyim bi şunu.Narutodan vakit kalmıyoki
wes_dex
Genin
Genin
wes_dex

Claymore tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Claymore tanıtım   Claymore tanıtım Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 11:38 pm

Konusu sudur cok basittir fakat güseldir.

İnsan kılıgında dolasan ve insanlara zarar veren yaratıkları yok etmek icin kurulan bir örgüt vardır.Bu örgüttekiler gri gözlüdür ve bu yaratıkları öldürmek icin gerekli bilgi ve yetenegi almıs savascılardır.Alayı kadındır.Konusu bu yaratıkları öldürmek insanları huzura kavusturmak.
1cAnimé1c
Chuunin
Chuunin

Claymore tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Claymore tanıtım   Claymore tanıtım Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 6:18 pm

ayyy Calintz...BÜYÜKSÜN!!! lol!

Claymore hayatımda izlediğim ilk anime...izlediklerim arasında da ilk 5e kesin girer...ehhh....hala mangası devam ediyor ben de mangaya başladım daha 45te falanım ama ^^

kesinlikle mükemmel!! iyiki başlığı açmışsınız hay çok yaşayınız...
gülchin
Genin
Genin
gülchin

Claymore tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Claymore tanıtım   Claymore tanıtım Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 10:23 pm

izlemek istiyorum ama fırsatım yok şu an izlediğim serilerden biri biterse büyük ihtimalle buna başlıycam
CyradisS
Chuunin
Chuunin
CyradisS

Claymore tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Claymore tanıtım   Claymore tanıtım Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 11:05 pm

harika bir anime mangalarıda bitti tabi 78 de bitiosa bitirdim
1cAnimé1c
Chuunin
Chuunin

Claymore tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Claymore tanıtım   Claymore tanıtım Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 5:50 pm

CyradisS demiş ki:

60dan başlasam ben de bitirirdim Very Happy

ben daha 45 teyim (AMA BAŞTAN BAŞLADIM!! (anıl alınma xD ) )
CyradisS
Chuunin
Chuunin
CyradisS

Claymore tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Claymore tanıtım   Claymore tanıtım Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 7:10 pm

1cAnimé1c demiş ki:
CyradisS demiş ki:

60dan başlasam ben de bitirirdim Very Happy

ben daha 48 teyim (AMA BAŞTAN BAŞLADIM!! (anıl alınma xD ) )

ehhehe dogru diosun cnmmm alınmadım Very Happy ama bak ii fikir verdin bana bende bastan baslıcam 26 ya kadar animeyi seyredip sora mangadan 60 dan devam etmek garip oldu sıfırdan baslıcam Very Happy

Claymore tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ---Claymore---