Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bugün Ne Yaptınız

+4
wes_dex
ANES
SaKuRa
1cAnimé1c
8 posters
YazarMesaj
1cAnimé1c
Chuunin
Chuunin

Bugün Ne Yaptınız Empty
MesajKonu: Bugün Ne Yaptınız   Bugün Ne Yaptınız Icon_minitimeÇarş. Mart 12, 2008 5:12 pm

başlıktan anlaşılacağı gibi gününz nasıldı arkadaşlarım..otantik olaylar oldu mu? atraksiyon yaşadınız mı? anlatın paylaşın rahatlayın lol!
SaKuRa
Akademy Students
Akademy Students

Bugün Ne Yaptınız Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Ne Yaptınız   Bugün Ne Yaptınız Icon_minitimeÇarş. Mart 12, 2008 11:08 pm

evet bugün ingilizce sınavımız vardı ve ben hiç çalışmamıştım.Sınav sırasında yağmur o kadar çok yağdı ki elektrikler kesildi tabi biz de çok güzel kopya çektik Very Happy kötülük yine kazzandı Twisted Evil Very Happy
ANES
Chuunin
Chuunin
ANES

Bugün Ne Yaptınız Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Ne Yaptınız   Bugün Ne Yaptınız Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 9:31 am

bütün gece gözüme uyku girmedı aklımda bir şey takıldı pfffff scratch Crying or Very sad saate baktıgımda 6 dıydı sonra uyuya kaldım 8 de kalktım Crying or Very sad
http://bloodofanime.forumup.com
wes_dex
Genin
Genin
wes_dex

Bugün Ne Yaptınız Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Ne Yaptınız   Bugün Ne Yaptınız Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 2:31 pm

Cok rahat yattım cok rahat kalktım.Yasasın Monoton hayat Twisted Evil
1cAnimé1c
Chuunin
Chuunin

Bugün Ne Yaptınız Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Ne Yaptınız   Bugün Ne Yaptınız Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 5:38 pm

kahvaltıda sosisli omlet öglen yemeginde okulda yemekhanede sosoisli patatesli yemek annem eve gelinceye kadar atıştırmak için de evde şuan yine sosois yiyorum kusmasam bari lol!
wes_dex
Genin
Genin
wes_dex

Bugün Ne Yaptınız Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Ne Yaptınız   Bugün Ne Yaptınız Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 7:42 pm

frpworld e yazdım metaltr ye yazdım buraya yazdım msn de yazdım dota da yazdım wow da yazdım metin 2 de yazdım yazdım da yazdım hala yazıorum bounce
achilles
Anbu
Anbu
achilles

Bugün Ne Yaptınız Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Ne Yaptınız   Bugün Ne Yaptınız Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 9:23 pm

bugün güzel basladı sevgilimleydim en sonunda recep ivediği izledim ama otobüse binerken gözlerim doldu hala da öyle ağlamamak için kendimi zor tutuyorum
TeMaRi
Genin
Genin
TeMaRi

Bugün Ne Yaptınız Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Ne Yaptınız   Bugün Ne Yaptınız Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 9:46 am

ben anlatıyım.Sabah 7 civarı uyandım okul olsa de uyancaktım.Nese bi girdim bağıran barakaya yazdım.Sonra biraz müzik açtım.Kuşun kafesni açtım başımın etini yiyo.Şuanda buraya yazıyorum bounce
ANES
Chuunin
Chuunin
ANES

Bugün Ne Yaptınız Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Ne Yaptınız   Bugün Ne Yaptınız Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 10:19 am

okulda cocuk yan yan bakıyordu ne bakıyosun falan dedım baktım kufur ettı ustume yurudu e haliyle yaşar abi ayıramadı(bekcimizdir Laughing ) daldım cocuga agız burun gırdım yerden kalkamadı o an onu gordum Sleep sonra disiplin affraid
http://bloodofanime.forumup.com
TeMaRi
Genin
Genin
TeMaRi

Bugün Ne Yaptınız Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Ne Yaptınız   Bugün Ne Yaptınız Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 10:21 am

Bende sizi anlamıyom çocuk yanyan bakıyo diye kavgamı edilir.Ben genelde küfür ediyom daha güzel oluyo lol!
1cAnimé1c
Chuunin
Chuunin

Bugün Ne Yaptınız Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Ne Yaptınız   Bugün Ne Yaptınız Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 5:41 pm

Level dergisi aldım gothic 2 ve resident evil 3 tam sürümleri veriyor...grafikler komedi ama gothic2 nin konusu süper ^^ (gerçi ben 1.5 yıl once bitirdiydim onu Very Happy )
CyradisS
Chuunin
Chuunin
CyradisS

Bugün Ne Yaptınız Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Ne Yaptınız   Bugün Ne Yaptınız Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 12:42 am

yatağıma uzandım bi yandan donbdurma yiyom bi yandan buraya yazıom aha suan Very Happy bi ev arkadaslarıma gülüom makara yapıolar Very Happy zuahzuahzua buraya bile güldüm Very Happy
1cAnimé1c
Chuunin
Chuunin

Bugün Ne Yaptınız Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Ne Yaptınız   Bugün Ne Yaptınız Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 5:49 pm

bugün voleybol maçında yaklaşık 10 sayı farkla yenildik....voleybol hayatım başlamadan bitti Basketball
CyradisS
Chuunin
Chuunin
CyradisS

Bugün Ne Yaptınız Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Ne Yaptınız   Bugün Ne Yaptınız Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 7:19 pm

geçmiş olsun Very Happy ehehe

bende bugun işte kalktım pasaport cıkartmak için baya bi urastım üni den eve evden üniye ordan emniyet müdürlüğüne gittim gittim geldim bi sürü uraş sonunda haftaya alıcam pasaportumu holey anca şimdi bo vaktim kaldı suandada üninin içinde mavi çatı die bi yer var kafeterya ordayım bunları yazıom Very Happy
shinigami

shinigami

Bugün Ne Yaptınız Empty
MesajKonu: Geri: Bugün Ne Yaptınız   Bugün Ne Yaptınız Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 9:26 pm

2 iyi kankamı sevgili yaptım xD
zor oldu ama oldu

Bugün Ne Yaptınız
1 sayfadaki 1 sayfası