Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gantz tanıtım

2 posters
YazarMesaj
Calintz
Akademy Students
Akademy Students
Calintz

Gantz tanıtım Empty
MesajKonu: Gantz tanıtım   Gantz tanıtım Icon_minitimeÇarş. Mart 12, 2008 12:10 am

Spoiler:

2000 yılında Young Jump dergisinde yayınlanan,Hiroya Oku'nun çizdiği bol kanlı ve aksiyonlu manga serisi.Şu ana kadar mangasının 264 bölümü çıktı ve hala da çıkmaya devam ediyor.2004 yılında 26 bölümlük animesi yayınlandı.Yoğun şiddet ve cinsellik içerdiği için bazı sahneler sansürlendi ancak sansürsüz bölümler de mevcut diye biliyorum...
Konu ise;
Ölen bazı insanların kendilerini bir apartman dairesindeki ''Gantz'' denen siyah kürenin etrafında bulmalarını ve bu küre tarafından verilen emirlere uyarak uzaylıları öldürmelerini ele alıyor...Başlarda bunun bir TV şovu olduğunu düşünselerde zamanla herşeyin çok ciddi olduğunu görecekler çünkü silahlar da gerçek silah,uzaylılar da gerçek uzaylı...Bazı karakterlerin hayatta kalma amaçları onları yaşatan tek şey diyebilirim,o amaçları düşündükçe heriflerin gücü artıyo resmen.

Çizimler gayet iyi.İlk defa kendimi bir mangaya bu kadar kaptırdım(264 bölümü 4 günde okudum,insan başladımı bırakamıyor yahu).Gantz'ın animesi hakkında bişey diyemem ama mangasını şiddetle tavsiye ediyorum...
wes_dex
Genin
Genin
wes_dex

Gantz tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Gantz tanıtım   Gantz tanıtım Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 2:03 pm

Bi ara bakmıstım bende mangasına ama indirmek sorun oldugu icin (o zamanlar baska biri benim modemimden indirmeler yapıp duruyordu.) 8 bölümden sonra indiremedim.Güsel bir mangaya benziyor.8. bölüme kadar cok asırı bir aksiyon yok zaten.Simdi aklıma soktun indirip okuyum ben Gantz'ın serisini.
Calintz
Akademy Students
Akademy Students
Calintz

Gantz tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Gantz tanıtım   Gantz tanıtım Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 5:49 pm

Kesinlikle okumanı tavsiye ediyorum pişman olmayacaksın..Manganın tek kötü yanı 2 haftada bir çıkması Mad

Gantz tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-